print FCI World Championship Medium  :  Agility Indiv.
Vr 24-9-2004:  FCI WC Agility 2004 Montechiari (Italy) Keurmeester : Mr. Antonin Grygar
Deze pagina is 1465 keer bekeken sinds 30-3-2013 08:58 SPT / MPT : 45 / 70 sec.
Pl Snr Naam Handler Tijd W-A-F Score Opm Ras Speed Lic.Nr.
1 114   Gwendolyn (CZE)Martina Podeštová 37.96 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef)
2 104   Flurk (BEL)Johan Renders 38.35 0-0-0 0.00 Duitse Jachtterriër (Reu)
3 111   Yipke (BEL)Ivo Tielens 38.42 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef)
4 126   Mira (FRA)Sylvain Jacquemin 38.58 0-0-0 0.00 Pyreneese Herdershond (Teef)
5 138   Angie (LUX)Patrick Krier 40.70 0-0-0 0.00 Nova Scotia Duck Tolling Retriever (Teef)
6 150   Max (NLD)Jurgen Smit 41.11 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu)
7 165   Klein (ESP)Mario Rodriguez Matesanz 42.57 0-0-0 0.00 Dwergschnauzer, zwart (Reu)
8 142   Tullik (NOR)Ingrid Frøysa 42.65 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef)
9 118   Iver (NOR)Morten Bratlie 42.86 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu)
10 133   Duddi (DNK)Ann-Britt Holmegaard Krat 42.90 0-0-0 0.00 Kooikerhondje (Reu)
11 158   Filip (AUT)Hans Fried 43.27 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu)
12 121   Šingi (SVN)Ines Pezic 44.03 0-0-0 0.00 Poedel, Middenslag, zwart/bruin/wit (Teef)
13 155   Spot (PRT)Gonçalo Amorim 44.51 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu)
14 145   Quincy (ZAF)Gaby Grohovaz 46.04 0-0-0 1.04 Pyreneese Herdershond (Teef)
15 153   Enya (CZE)Radovan Liška 36.69 0-0-1 5.00 Shetland Sheepdog (Teef)
16 123   O'Neill (FRA)Françoise Milleville 37.46 1-0-0 5.00 Pyreneese Herdershond (Reu)
17 147   Naeva (FRA)Jean Mazzei 38.64 0-0-1 5.00 Pyreneese Herdershond (Teef)
18 159   Mymlan (FIN)Asa Rancken 39.64 0-0-1 5.00 Kromfohrländer (Teef)
19 97   Nitro (CAN)Lucie Dessureault 40.11 1-0-0 5.00 Shetland Sheepdog (Reu)
20 117   Dick (ITA)Cesare Caretti 40.36 0-0-1 5.00 Shetland Sheepdog (Reu)
21 127   Vedette (SVN)Sylvia Trkman 41.75 0-0-1 5.00 Pyreneese Herdershond (Teef)
22 167   Jacob (DEU)Tanja Sinner 42.06 0-0-1 5.00 Parson Russell Terriër (Reu)
23 168   Toby (DNK)Jørgen Dreymann 42.13 1-0-0 5.00 Shetland Sheepdog (Reu)
24 131   Harry (FIN)Mika Mättö 42.52 0-0-1 5.00 Welsh Terriër (Reu)
25 146   Solera (ITA)Vittorio Papavero 43.05 1-0-0 5.00 Border Collie (Teef)
26 163   Buster (AUT)Sabrina Hauser 43.23 0-0-1 5.00 Shetland Sheepdog (Reu)
27 130   Daymond (RUS)Yulia Marugova 43.51 1-0-0 5.00 Poedel, Middenslag, zwart/bruin/wit (Reu)
28 106   Austar (JPN)Mami Horaguchi 40.57 1-0-1 10.00 Shetland Sheepdog (Reu)
29 115   Celine (SVK)Zuzana Mihalova 42.49 1-0-1 10.00 Welsh Terriër (Teef)
30 110   Bella (ZAF)Philip E. Kleijnhans 44.84 0-0-2 10.00 Staffordshire Bull Terriër (Teef)
31 99   Miranda (POL)Olga Kwiecien-Maniewska 55.00 1-0-0 15.00 Engelse Cocker Spaniel (Teef)
32 174   Piedra (COL)Fredy Gomez 61.57 0-0-0 16.57 Engelse Springer Spaniel (Teef)
33 107   Adder Black (CZE)Olga Edrová 42.87 1-1-2 20.00 Shetland Sheepdog (Reu)
89   Duchess (POL)Iwona Kalisz --- Disk Staffordshire Bull Terriër (Teef)
98   Taz (USA)Jean Lavalley --- Disk Shetland Sheepdog (Teef)
100   Sunray (SWE)Isabelle Emanuelsson --- Disk Shetland Sheepdog (Teef)
102   Nelson (LVA)Tatjana Bodrickaja --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
113   Ivete (BRA)Diego Herrera --- Disk Braziliaanse Terriër (Teef)
119   Tammy (LUX)Roland Lutz --- Disk Pumi (Teef)
122   Arisa (JPN)Chikako Inoue --- Disk Shetland Sheepdog (Teef)
128   Benji (DEU)Claudia Beil --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
129   Kitana (BEL)Jean Pierre Verbesselt --- Disk Shetland Sheepdog (Teef)
132   Cuba-Libre (CHE)Claudia Tschuor --- Disk Pyreneese Herdershond (Teef)
135   Tina (SVN)Daša Zakotnik --- Disk Poedel, Middenslag, zwart/bruin/wit (Teef)
136   Vizovicka (AUT)Sabrina Hauser --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
137   Menuetas (EST)Sirje Tammsalu --- Disk Poedel, Middenslag, zwart/bruin/wit (Reu)
140   Ivo (LVA)Peteris Akimovs --- Disk Welsh Terriër (Reu)
143   Keen (USA)Joy Bishop --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
149   Cuica (BRA)Dante Camacho --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
151   Dusty (DNK)Preben Møller --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
152   Simply the Best (SVN)Sylvia Trkman --- Disk Pyreneese Herdershond (Teef)
154   Speedy (LUX)Jeannot Ney --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
157   Kinkajou (NLD)Diana van Bree --- Disk Pyreneese Herdershond a face rase (Reu)
160   Rigair agile (LVA)Vladislava Akimova --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
161   Veneno (PRT)André Martins --- Disk Lakeland Terriër (Reu)
164   Smile (SWE)Zizi Ohlsson --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
166   Castro (PRT)Domingos Carneiro --- Disk Staffordshire Bull Terriër (Reu)
169   Shimmer (USA)Barbara Davis --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
172   Taavi (FIN)Nina Manner --- Disk Welsh Terriër (Reu)
173   Buddy (GBR)Jeannette Tandy --- Disk Border Terriër (Reu)
Powered by Agility Pro® v2.00 ©www.LHBsystems.nl  -- 6550 user(s) online --