print FCI Teams Medium  :  Agility Team
Za 19-9-2009:  FCI-WM (Austria) Keurmeester : Mr. Bernd Hüppe / Mr. Otto Frühwirth
Deze pagina is 1115 keer bekeken sinds 30-3-2013 11:59 SPT / MPT : 43 / 65 sec. ( 160 m, 3.72 m/sec)
Pl Snr Naam Handler Tijd W-A-F Score Opm Ras Speed Lic.Nr.
1 1043   Dizzy (GBR)Natasha Wise 33.01 0-0-0 0.00 Border Collie (Teef) 4.85 m/s
2 1243   Nitro (CAN)Lucie Dessureault 34.71 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.61 m/s
3 1211   Flurk (BEL)Johan Renders 35.19 0-0-0 0.00 Duitse Jachtterriër (Reu) 4.55 m/s
4 1123   Viima (FIN)Anu Niemi 35.22 0-0-0 0.00 Kromfohrländer (Teef) 4.54 m/s
5 1162   Luka (USA)Ashley Deacon 35.24 0-0-0 0.00 Pyreneese Herdershond (Teef) 4.54 m/s
6 1122   Robi (FIN)Jari Laitinen 35.69 0-0-0 0.00 Kooikerhondje (-) 4.48 m/s
7 1083   Pilko (SVN)Zoltan Pap 36.15 0-0-0 0.00 Poedel, Middenslag, zwart/bruin/wit (Reu) 4.43 m/s
8 1033   Maja (NOR)Merethe Mølholm 36.46 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.39 m/s
9 1161   Sizzle (USA)Karen Holik 36.76 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.35 m/s
10 1013   Jeko (COL)Luis Fernando Molano 37.16 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (-) 4.31 m/s
11 1231   Jimi (CZE)Eva Sulcová 37.41 0-0-0 0.00 Manchester Terriër (-) 4.28 m/s
12 1031   Cesar (NOR)Kjetil Harms 37.53 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.26 m/s
13 1082   Shana (SVN)Anabella Kokali 38.31 0-0-0 0.00 Pyreneese Herdershond (Teef) 4.18 m/s
14 1001   Messenger (SVK)Oľga Nováková 38.81 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.12 m/s
15 1192   Tyller (BRA)Alexander Schcolnik 39.14 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.09 m/s
16 1163   Blaster (USA)Jennifer Crank 39.46 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.05 m/s
17 1063   Zigo (SWE)Rebecka Glimhold 39.70 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.03 m/s
18 1131   Doobi (DNK)Natasha Gjerulff Jensen 39.76 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.02 m/s
19 1171   Bladerunner (ITA)Massimo Bascialla 40.05 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (-) 4.00 m/s
20 1071   Noix (JPN)Yuka Kashio 40.80 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (-) 3.92 m/s
21 1002   Viva (SVK)Pavol Vakonic 41.34 0-0-0 0.00 Foxterriër (draadhaar) (-) 3.87 m/s
22 1023   Ginger (AUT)Heimo Matzik 41.84 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 3.82 m/s
23 1142   Beza (POL)Anna Sajkowska 44.89 0-0-0 1.89 Shetland Sheepdog (Teef) 3.56 m/s
24 1081   Simply the Best (SVN)Sylvia Trkman 33.01 0-0-1 5.00 Pyreneese Herdershond (Teef) 4.85 m/s
25 1232   Safi (CZE)Bara Sajdokova 33.39 0-0-1 5.00 Mudi (-) 4.79 m/s
26 1073   Anzu (JPN)Akiko Miyazaki 35.92 0-0-1 5.00 Welsh Terriër (-) 4.45 m/s
27 1251   A little star (FRA)Pauline Jenn 35.96 0-0-1 5.00 Shetland Sheepdog (-) 4.45 m/s
28 1151   Finn (DEU)Jana Kiefer 36.56 0-0-1 5.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.38 m/s
29 1223   Maya (HUN)Ágnes Ács-Kövesi 36.81 0-0-1 5.00 Poedel, Middenslag, zwart/bruin/wit (Teef) 4.35 m/s
30 1053   Darky (CHE)Tanja Mast 36.96 0-0-1 5.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.33 m/s
31 1052   Debro (CHE)Irenne Bannwart 37.29 0-0-1 5.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.29 m/s
32 1233   Seba (CZE)Martina Vaškebová 37.59 0-0-1 5.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.26 m/s
33 1173   Isabeau (ITA)Marzia Elena Quinzio 37.85 0-0-1 5.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.23 m/s
34 1061   Csilla (SWE)Martina Ericsson 37.98 1-0-0 5.00 Pumi (-) 4.21 m/s
35 1041   Zen (GBR)Bernardette Bay 38.30 1-0-0 5.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.18 m/s
36 1042   Jude (GBR)Alan Gardner 38.73 0-0-1 5.00 Border Collie (Teef) 4.13 m/s
37 1103   Wirbel (ESP)Mario Rodriguez Matesanz 39.26 0-0-1 5.00 Schnauzer Middenslag, peper en zout (Reu) 4.08 m/s
38 1152   Fio (DEU)Roswitha Turner 39.58 1-0-0 5.00 Shetland Sheepdog (-) 4.04 m/s
39 1191   Theo (BRA)Samy Wroblewski 39.75 1-0-0 5.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.03 m/s
40 1193   Lola (BRA)Samir Abul Laila 39.85 1-0-0 5.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.02 m/s
41 1051   Fly (CHE)Stephanie Hundt 40.02 1-0-0 5.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.00 m/s
42 1121   Soolo (FIN)Iida Koskelainen 40.26 1-0-0 5.00 Shetland Sheepdog (-) 3.97 m/s
43 1113   Angie (LUX)Patrick Krier 41.14 1-0-0 5.00 Nova Scotia Duck Tolling Retriever (Teef) 3.89 m/s
44 1012   Nitro (COL)Germàn Villa Garcia 41.50 1-0-0 5.00 Shetland Sheepdog (Reu) 3.86 m/s
45 1092   Tory (RUS)Svetlana Tumanova 43.70 1-0-0 5.70 Shetland Sheepdog (Reu) 3.66 m/s
46 1011   Duna (COL)Oscar Carmona 43.74 0-0-1 5.74 Shetland Sheepdog (-) 3.66 m/s
47 1093   Valter (RUS)Daria Popova 44.29 1-0-0 6.29 Shetland Sheepdog (Reu) 3.61 m/s
48 1091   Lexus (RUS)Yulia Maksimova 44.43 1-0-0 6.43 Shetland Sheepdog (Reu) 3.60 m/s
49 1141   Astor (POL)Renata Filip 46.38 0-0-1 8.38 Shetland Sheepdog (Reu) 3.45 m/s
50 1153   Chilly (DEU)Stephanie Tiemann 38.96 0-0-2 10.00 Manchester Terriër (Teef) 4.11 m/s
51 1172   Asterix (ITA)Veronique Toniolo 39.41 0-0-2 10.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.06 m/s
52 1133   Zinnia (DNK)Gitte Hoffmeister 40.16 0-0-2 10.00 Shetland Sheepdog (-) 3.98 m/s
53 1222   Mamusz (HUN)Viktoria Acs 41.07 1-0-1 10.00 Pumi (-) 3.90 m/s
54 1221   Bruni (HUN)Árpád Pirity 42.30 1-0-1 10.00 Shetland Sheepdog (Reu) 3.78 m/s
55 1003   Lara (SVK)Zuzana Mihalova 42.33 0-0-2 10.00 Welsh Terriër (Teef) 3.78 m/s
56 1022   Ayla (AUT)Petra Abeithuber 42.92 1-0-1 10.00 Oostenrijkse Kortharige Pinscher (Teef) 3.73 m/s
57 1032   Tulla (NOR)Ingrid Frøysa 43.02 1-0-1 10.02 Shetland Sheepdog (Teef) 3.72 m/s
58 1132   Djohs (DNK)Dorthe Johnsen 44.37 1-0-1 11.37 Markiesje (-) 3.61 m/s
59 1181   Lollie (ZAF)Gaby Grohovaz 50.83 0-0-2 17.83 Pyreneese Herdershond (-) 3.15 m/s
60 1111   Nelson (LUX)Nathalie Betz 47.42 2-0-1 19.42 Shetland Sheepdog (Reu) 3.37 m/s
61 1203   Blizzard (NLD)Werner Rosseau 48.68 2-0-1 20.68 Shetland Sheepdog (Reu) 3.29 m/s
62 1182   Emma (ZAF)Annaret Meintjes 60.23 1-0-0 22.23 Beagle (-) 2.66 m/s
1021   Amiga (AUT)Walter Meyer --- Disk Shetland Sheepdog (-)
1062   Max (SWE)Håkan Ericson --- Disk Engelse Cocker Spaniel (Reu)
1072   Ittan-momen (JPN)Mika Komura --- Disk Shetland Sheepdog (-)
1101   Seviwelsh Webcam (ESP)Alberto Ulldemolins Santisteve --- Disk Welsh Terriër (-)
1102   Alma de Loubajac (ESP)Emilio Jose Pedrazuela Colliga --- Disk Pyreneese Herdershond (-)
1112   Baby Blue (LUX)Fabienne Thines --- Disk Shetland Sheepdog (Teef)
1143   Oxyk (POL)Magdalena Domanska --- Disk Pyreneese Herdershond (Teef)
1183   Chippy (ZAF)Gaby Grohovaz --- Disk Pyreneese Herdershond (-)
1201   AC/DC (NLD)Henk Postma --- Disk Épagneul Nain Continental Papillon (Reu)
1202   Filan (NLD)Sharon Broeders --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
1212   Eoran (BEL)Véronique Leers --- Disk Shetland Sheepdog (-)
1213   Birko (BEL)Johan Vos --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
1241   Cypher (CAN)Teri O'Neill --- Disk Shetland Sheepdog (-)
1242   Flip (CAN)Suzanne Boldt --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
1252   Aqua (FRA)Emmanuel Melain --- Disk Australian Kelpie (Teef)
1253   Thor (FRA)Patrick Servais --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
Powered by Agility Pro® v2.00 ©www.LHBsystems.nl  -- 1690 user(s) online --