print FCI Teams Medium  :  Jumping Team
Za 19-9-2009:  FCI-WM (Austria) Keurmeester : Dhr. Manuel Alff
Deze pagina is 1397 keer bekeken sinds 30-3-2013 11:55 SPT / MPT : 39 / 59 sec. ( 145 m, 3.71 m/sec)
Pl Snr Naam Handler Tijd W-A-F Score Opm Ras Speed Lic.Nr.
1 1081   Simply the Best (SVN)Sylvia Trkman 28.16 0-0-0 0.00 Pyreneese Herdershond (Teef) 5.15 m/s
2 1122   Robi (FIN)Jari Laitinen 29.22 0-0-0 0.00 Kooikerhondje (-) 4.96 m/s
3 1053   Darky (CHE)Tanja Mast 29.27 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.95 m/s
4 1193   Lola (BRA)Samir Abul Laila 29.44 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.93 m/s
4 1252   Aqua (FRA)Emmanuel Melain 29.44 0-0-0 0.00 Australian Kelpie (Teef) 4.93 m/s
6 1162   Luka (USA)Ashley Deacon 29.58 0-0-0 0.00 Pyreneese Herdershond (Teef) 4.90 m/s
7 1232   Safi (CZE)Bara Sajdokova 29.76 0-0-0 0.00 Mudi (-) 4.87 m/s
8 1043   Dizzy (GBR)Natasha Wise 29.80 0-0-0 0.00 Border Collie (Teef) 4.87 m/s
9 1251   A little star (FRA)Pauline Jenn 29.86 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (-) 4.86 m/s
10 1123   Viima (FIN)Anu Niemi 30.03 0-0-0 0.00 Kromfohrländer (Teef) 4.83 m/s
11 1153   Chilly (DEU)Stephanie Tiemann 30.20 0-0-0 0.00 Manchester Terriër (Teef) 4.80 m/s
12 1231   Jimi (CZE)Eva Sulcová 30.24 0-0-0 0.00 Manchester Terriër (-) 4.79 m/s
13 1253   Thor (FRA)Patrick Servais 30.31 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.78 m/s
14 1021   Amiga (AUT)Walter Meyer 30.33 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (-) 4.78 m/s
15 1051   Fly (CHE)Stephanie Hundt 30.41 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.77 m/s
16 1102   Alma de Loubajac (ESP)Emilio Jose Pedrazuela Colliga 30.45 0-0-0 0.00 Pyreneese Herdershond (-) 4.76 m/s
17 1052   Debro (CHE)Irenne Bannwart 30.86 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.70 m/s
18 1173   Isabeau (ITA)Marzia Elena Quinzio 30.91 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.69 m/s
19 1033   Maja (NOR)Merethe Mølholm 30.93 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.69 m/s
20 1002   Viva (SVK)Pavol Vakonic 30.97 0-0-0 0.00 Foxterriër (draadhaar) (-) 4.68 m/s
21 1243   Nitro (CAN)Lucie Dessureault 31.25 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.64 m/s
22 1211   Flurk (BEL)Johan Renders 31.50 0-0-0 0.00 Duitse Jachtterriër (Reu) 4.60 m/s
23 1103   Wirbel (ESP)Mario Rodriguez Matesanz 31.60 0-0-0 0.00 Schnauzer Middenslag, peper en zout (Reu) 4.59 m/s
24 1121   Soolo (FIN)Iida Koskelainen 31.73 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (-) 4.57 m/s
25 1203   Blizzard (NLD)Werner Rosseau 31.78 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.56 m/s
26 1221   Bruni (HUN)Árpád Pirity 31.79 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.56 m/s
27 1072   Ittan-momen (JPN)Mika Komura 31.80 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (-) 4.56 m/s
28 1192   Tyller (BRA)Alexander Schcolnik 31.84 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.55 m/s
29 1132   Djohs (DNK)Dorthe Johnsen 31.99 0-0-0 0.00 Markiesje (-) 4.53 m/s
30 1222   Mamusz (HUN)Viktoria Acs 32.02 0-0-0 0.00 Pumi (-) 4.53 m/s
31 1133   Zinnia (DNK)Gitte Hoffmeister 32.10 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (-) 4.52 m/s
32 1063   Zigo (SWE)Rebecka Glimhold 32.29 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.49 m/s
33 1092   Tory (RUS)Svetlana Tumanova 32.53 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.46 m/s
34 1113   Angie (LUX)Patrick Krier 32.77 0-0-0 0.00 Nova Scotia Duck Tolling Retriever (Teef) 4.42 m/s
35 1131   Doobi (DNK)Natasha Gjerulff Jensen 32.87 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.41 m/s
36 1093   Valter (RUS)Daria Popova 32.96 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.40 m/s
37 1163   Blaster (USA)Jennifer Crank 33.00 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.39 m/s
38 1071   Noix (JPN)Yuka Kashio 33.26 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (-) 4.36 m/s
38 1171   Bladerunner (ITA)Massimo Bascialla 33.26 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (-) 4.36 m/s
40 1001   Messenger (SVK)Oľga Nováková 33.69 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.30 m/s
41 1172   Asterix (ITA)Veronique Toniolo 33.86 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.28 m/s
42 1032   Tulla (NOR)Ingrid Frøysa 33.88 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.28 m/s
43 1082   Shana (SVN)Anabella Kokali 33.91 0-0-0 0.00 Pyreneese Herdershond (Teef) 4.28 m/s
44 1091   Lexus (RUS)Yulia Maksimova 35.08 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.13 m/s
45 1011   Duna (COL)Oscar Carmona 35.41 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (-) 4.09 m/s
46 1242   Flip (CAN)Suzanne Boldt 36.07 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.02 m/s
47 1142   Beza (POL)Anna Sajkowska 37.98 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 3.82 m/s
48 1031   Cesar (NOR)Kjetil Harms 32.12 0-0-1 5.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.51 m/s
49 1013   Jeko (COL)Luis Fernando Molano 32.42 0-0-1 5.00 Shetland Sheepdog (-) 4.47 m/s
50 1083   Pilko (SVN)Zoltan Pap 32.91 0-0-1 5.00 Poedel, Middenslag, zwart/bruin/wit (Reu) 4.41 m/s
51 1233   Seba (CZE)Martina Vaškebová 33.46 1-0-0 5.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.33 m/s
52 1161   Sizzle (USA)Karen Holik 33.72 1-0-0 5.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.30 m/s
53 1223   Maya (HUN)Ágnes Ács-Kövesi 34.08 0-0-1 5.00 Poedel, Middenslag, zwart/bruin/wit (Teef) 4.25 m/s
54 1112   Baby Blue (LUX)Fabienne Thines 35.48 1-0-0 5.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.09 m/s
55 1003   Lara (SVK)Zuzana Mihalova 36.66 0-0-1 5.00 Welsh Terriër (Teef) 3.96 m/s
56 1022   Ayla (AUT)Petra Abeithuber 36.82 0-0-1 5.00 Oostenrijkse Kortharige Pinscher (Teef) 3.94 m/s
57 1181   Lollie (ZAF)Gaby Grohovaz 37.17 0-1-0 5.00 Pyreneese Herdershond (-) 3.90 m/s
58 1023   Ginger (AUT)Heimo Matzik 37.74 0-0-1 5.00 Shetland Sheepdog (Teef) 3.84 m/s
59 1042   Jude (GBR)Alan Gardner 33.58 1-0-1 10.00 Border Collie (Teef) 4.32 m/s
60 1111   Nelson (LUX)Nathalie Betz 40.55 1-0-2 16.55 Shetland Sheepdog (Reu) 3.58 m/s
61 1073   Anzu (JPN)Akiko Miyazaki 32.05 1-0-3 20.00 Welsh Terriër (-) 4.52 m/s
1012   Nitro (COL)Germàn Villa Garcia --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
1041   Zen (GBR)Bernardette Bay --- Disk Shetland Sheepdog (Teef)
1061   Csilla (SWE)Martina Ericsson --- Disk Pumi (-)
1062   Max (SWE)Håkan Ericson --- Disk Engelse Cocker Spaniel (Reu)
1101   Seviwelsh Webcam (ESP)Alberto Ulldemolins Santisteve --- Disk Welsh Terriër (-)
1141   Astor (POL)Renata Filip --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
1143   Oxyk (POL)Magdalena Domanska --- Disk Pyreneese Herdershond (Teef)
1151   Finn (DEU)Jana Kiefer --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
1152   Fio (DEU)Roswitha Turner --- Disk Shetland Sheepdog (-)
1182   Emma (ZAF)Annaret Meintjes --- Disk Beagle (-)
1183   Chippy (ZAF)Gaby Grohovaz --- Disk Pyreneese Herdershond (-)
1191   Theo (BRA)Samy Wroblewski --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
1201   AC/DC (NLD)Henk Postma --- Disk Épagneul Nain Continental Papillon (Reu)
1202   Filan (NLD)Sharon Broeders --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
1212   Eoran (BEL)Véronique Leers --- Disk Shetland Sheepdog (-)
1213   Birko (BEL)Johan Vos --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
1241   Cypher (CAN)Teri O'Neill --- Disk Shetland Sheepdog (-)
Powered by Agility Pro® v2.00 ©www.LHBsystems.nl  -- 3658 user(s) online --