print FCI Teams Small  :  Agility Team
Za 19-9-2009:  FCI-WM (Austria) Keurmeester : Dhr. Manuel Alff / Mr. Otto Frühwirth
Deze pagina is 1014 keer bekeken sinds 30-3-2013 11:55 SPT / MPT : 48 / 72 sec. ( 168 m, 3.50 m/sec)
Pl Snr Naam Handler Tijd W-A-F Score Opm Ras Speed Lic.Nr.
1 2132   Willow (NLD)Ietje Postma-Elgersma 40.01 0-0-0 0.00 Épagneul Nain Continental Papillon (Teef) 4.80 m/s*
2 2143   Dice (CAN)Jessica Martin 41.99 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.54 m/s*
3 2002   Chip (DEU)Daniel Schröder 42.41 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.49 m/s*
4 2062   Blanka (BRA)Paulo Rogerio L. Prado 42.47 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.48 m/s*
5 2223   Lu (SVN)Urša Krenk 42.58 0-0-0 0.00 Poedel, Dwerg, (Teef) 4.47 m/s*
6 2262   Wave (USA)Marcy Mantell 42.71 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.46 m/s*
7 2172   Maja (SWE)Eva Leandersson 42.76 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.45 m/s*
8 2263   Kelsi (USA)Dee Anna Gamel 42.81 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.44 m/s*
9 2052   Reila (LVA)Ruta Garda 42.89 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (-) 4.43 m/s*
10 2212   Indiana (GBR)Nicola Garrett 43.15 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.40 m/s*
11 2092   Vinnie (CZE)Monika M Saling 43.40 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.38 m/s*
12 2112   U2 Gold (FRA)Joffrey Adyns 43.53 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.36 m/s*
13 2243   Gismo (ESP)Javier Alvarez Plaza 43.91 0-0-0 0.00 Épagneul Nain Continental Papillon (Reu) 4.32 m/s*
14 2261   Dara (USA)Melanie Del Villaggio 44.21 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.28 m/s*
15 2063   Candy (BRA)Katiia Cilene da Silva 44.43 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.26 m/s*
16 2021   Q (CHE)Nadine Hunsperger 44.85 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (-) 4.22 m/s*
17 2031   Pipi (POL)Iwona Kalisz 44.88 0-0-0 0.00 Parson Russell Terriër (-) 4.21 m/s*
18 2171   Erik (SWE)Åsa Söderman 45.16 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.18 m/s*
19 2053   Fly (LVA)Svetlana Kreslina 45.53 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.15 m/s*
20 2123   Fée (LUX)Mireille Oé 45.73 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.12 m/s*
21 2051   Quickly (LVA)Svetlana Kreslina 45.83 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.11 m/s*
22 2071   Diesel (AUT)Anita Leidenfrost 45.84 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (-) 4.11 m/s*
23 2111   Etoile (FRA)Caroline Canchy Doumergue 45.91 0-0-0 0.00 Cavalier King Charles Spaniël (Teef) 4.11 m/s*
24 2141   Dart (CAN)Seanna O'Neill 46.00 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.10 m/s*
25 2103   Pimpa (HUN)Csilla Tóth 46.17 0-0-0 0.00 Cavalier King Charles Spaniël (Reu) 4.08 m/s*
26 2093   Quido (CZE)Veronika Krcmarová 46.28 0-0-0 0.00 Parson Russell Terriër (Reu) 4.07 m/s*
27 2251   Ricki (ZAF)Gail Kilian 46.31 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.07 m/s*
28 2191   Sucre (JPN)Chizuko Kuzuya 46.50 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.05 m/s*
29 2173   Ina (SWE)Patrik Rosendal 46.79 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.02 m/s*
30 2011   Exordium Bigsexy-N (ITA)Diego Picardo 46.83 0-0-0 0.00 Poedel, Dwerg, abrikoos/grijs (-) 4.02 m/s*
31 2042   Yoline (BEL)Ides van Heghe 46.97 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.00 m/s*
32 2253   Vibe (ZAF)Lloyd Bristow 47.07 0-0-0 0.00 Poedel, Toy (Reu) 3.99 m/s*
33 2231   Napoleon (RUS)Darya Ponomareva 47.12 0-0-0 0.00 Keeshond Klein, wit (Reu) 3.99 m/s*
34 2083   Tequila (NOR)Elizabeth Wilhelmsen 47.25 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 3.98 m/s*
35 2012   Nyo (ITA)Ivana Sipalova 47.44 0-0-0 0.00 Jack Russell Terriër (-) 3.96 m/s*
36 2233   Knopa (RUS)Natalia Sternberg 47.58 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (-) 3.95 m/s*
37 2232   Bony (RUS)Svetlana Tumanova 48.32 0-0-0 0.32 Keeshond Dwerg (Reu) 3.88 m/s*
38 2181   Dashka (SVK)Helena Potfajova 48.88 0-0-0 0.88 Foxterriër (draadhaar) (-) 3.83 m/s*
39 2013   Patch (ITA)Silvia Solerio Elisa 49.05 0-0-0 1.05 Jack Russell Terriër (-) 3.81 m/s*
40 2033   Melisa (POL)Anna Makosz 49.97 0-0-0 1.97 Chinese Gekuifde Naakthond (Teef) 3.74 m/s*
41 2161   Lexi (EST)Kristi Vaidla 50.67 0-0-0 2.67 Jack Russell Terriër (Teef) 3.68 m/s*
42 2122   Vloh (LUX)Fabienne Thines 51.18 0-0-0 3.18 Shetland Sheepdog (Teef) 3.64 m/s*
43 2073   Robin (AUT)Dominik Hagenstein 45.01 1-0-0 5.00 Parson Russell Terriër (Reu) 4.20 m/s*
44 2032   Sunday (POL)Olga Kwiecien-Maniewska 46.33 0-0-1 5.00 Engelse Cocker Spaniel (-) 4.06 m/s*
45 2151   Mille (DNK)Lilian Rose 46.92 1-0-0 5.00 Poedel, Dwerg, (Teef) 4.01 m/s*
46 2182   Isis (SVK)Zuzana Vetráková 47.38 0-0-1 5.00 Parson Russell Terriër (Teef) 3.96 m/s*
47 2193   Hime (JPN)Kei Ohashi 53.32 0-0-0 5.32 Jack Russell Terriër (-) 3.48 m/s*
48 2192   Hooko (JPN)Eiko Hatakeyama 48.65 1-0-0 5.65 Poedel, Dwerg, abrikoos/grijs (-) 3.85 m/s*
49 2121   Buddy (LUX)Patrick Krier 53.79 0-0-0 5.79 Shetland Sheepdog (-) 3.44 m/s*
50 2072   Alina (AUT)Lukas Aigner 51.98 0-0-1 8.98 Border Terriër (-) 3.58 m/s*
51 2183   April (SVK)Pavol Vakonic 52.43 1-0-0 9.43 Épagneul Nain Continental Papillon (-) 3.54 m/s*
52 2252   Scooby (ZAF)Gabriela Frey 48.39 0-0-2 10.39 Poedel, Toy (Teef) 3.87 m/s*
53 2222   Katka (SVN)Daša Zakotnik 49.35 0-0-2 11.35 Poedel, Dwerg, zwart/bruin/wit (Teef) 3.79 m/s*
2001   Always Suger (DEU)Uschi Sattler --- Disk Parson Russell Terriër (Teef)
2003   Fly (DEU)Marion Schlühr --- Disk Shetland Sheepdog (-)
2022   Blade (CHE)Dania Ehrsam --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
2023   Shamu (CHE)Daniel Buchmeier --- Disk Kooikerhondje (Reu)
2041   Cali (BEL)Ronald Vlemincx --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
2061   Skipper (BRA)Alexander Schcolnik --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
2081   Taco (NOR)Stine Henriksen --- Disk Shetland Sheepdog (-)
2082   Lucky (NOR)Aileen Strøm --- Disk Australische Silky Terriër (Reu)
2091   Aninka (CZE)Jitka Klozova --- Disk Dwergschnauzer, zwart (-)
2101   Gory (HUN)Agnes Tóth --- Disk Schipperke (Reu)
2102   Cikk-Cakk (HUN)Rita Papp --- Disk Duitse Dwergpinscher (Reu)
2113   Theo (FRA)Christophe Dalmat --- Disk Poedel, Dwerg, (Reu)
2131   Troy (NLD)Roger v.d. Laarschot --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
2133   Yade (NLD)Marc Valk --- Disk Shetland Sheepdog (Teef)
2142   Briggs (CAN)Cathy Taylor --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
2152   Emsi (DNK)Jesper Kjær --- Disk Shetland Sheepdog (-)
2153   Unique (DNK)Susanne Prier Hansen --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
2162   Brenoli Snap Shekatti (EST)Ede Brand --- Disk Duitse Dwergpinscher (-)
2163   Wonder Babe Of Happytails (EST)Tiina Jürlo --- Disk Welsh Terriër (-)
2201   Leila (FIN)Päivi Männistö --- Disk Västgötaspets (Teef)
2202   Elli (FIN)Anna Ström --- Disk Shetland Sheepdog (Teef)
2203   Kerttu (FIN)Carolina Pellikka --- Disk Shetland Sheepdog (-)
2211   Puzzle (GBR)Dawn Weaver --- Disk Épagneul Nain Continental Papillon (-)
2213   Nutmeg (GBR)Rachel Mowbray --- Disk Border Terriër (Teef)
2221   Ela (SVN)Brigita Zajec --- Disk Parson Russell Terriër (Teef)
2241   Rita (ESP)Silvia Bescos Miralles --- Disk Jack Russell Terriër (-)
2242   Takuto (ESP)Luis Loque Rodriguez --- Disk Poedel, Dwerg, (Reu)
Powered by Agility Pro® v2.00 ©www.LHBsystems.nl  -- 3934 user(s) online --