print FCI Teams Small  :  Jumping Team
Za 19-9-2009:  FCI-WM (Austria) Keurmeester : Mr. Bernd Hüppe
Deze pagina is 1389 keer bekeken sinds 29-3-2013 04:55 SPT / MPT : 37 / 60 sec. ( 145 m, 3.91 m/sec)
Pl Snr Naam Handler Tijd W-A-F Score Opm Ras Speed Lic.Nr.
1 2112   U2 Gold (FRA)Joffrey Adyns 28.29 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 5.13 m/s
2 2002   Chip (DEU)Daniel Schröder 29.06 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.99 m/s
3 2223   Lu (SVN)Urša Krenk 29.33 0-0-0 0.00 Poedel, Dwerg, (Teef) 4.94 m/s
4 2113   Theo (FRA)Christophe Dalmat 29.62 0-0-0 0.00 Poedel, Dwerg, (Reu) 4.90 m/s
5 2221   Ela (SVN)Brigita Zajec 29.64 0-0-0 0.00 Parson Russell Terriër (Teef) 4.89 m/s
6 2131   Troy (NLD)Roger v.d. Laarschot 29.77 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.87 m/s
7 2101   Gory (HUN)Agnes Tóth 29.92 0-0-0 0.00 Schipperke (Reu) 4.85 m/s
8 2143   Dice (CAN)Jessica Martin 30.50 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.75 m/s
9 2023   Shamu (CHE)Daniel Buchmeier 30.57 0-0-0 0.00 Kooikerhondje (Reu) 4.74 m/s
10 2202   Elli (FIN)Anna Ström 30.76 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.71 m/s
11 2151   Mille (DNK)Lilian Rose 30.83 0-0-0 0.00 Poedel, Dwerg, (Teef) 4.70 m/s
12 2073   Robin (AUT)Dominik Hagenstein 30.93 0-0-0 0.00 Parson Russell Terriër (Reu) 4.69 m/s
13 2171   Erik (SWE)Åsa Söderman 31.04 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.67 m/s
14 2191   Sucre (JPN)Chizuko Kuzuya 31.34 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.63 m/s
15 2211   Puzzle (GBR)Dawn Weaver 31.45 0-0-0 0.00 Épagneul Nain Continental Papillon (-) 4.61 m/s
16 2003   Fly (DEU)Marion Schlühr 31.55 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (-) 4.60 m/s
16 2242   Takuto (ESP)Luis Loque Rodriguez 31.55 0-0-0 0.00 Poedel, Dwerg, (Reu) 4.60 m/s
18 2053   Fly (LVA)Svetlana Kreslina 31.57 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.59 m/s
19 2111   Etoile (FRA)Caroline Canchy Doumergue 31.86 0-0-0 0.00 Cavalier King Charles Spaniël (Teef) 4.55 m/s
20 2062   Blanka (BRA)Paulo Rogerio L. Prado 32.07 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.52 m/s
21 2261   Dara (USA)Melanie Del Villaggio 32.08 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.52 m/s
22 2232   Bony (RUS)Svetlana Tumanova 32.10 0-0-0 0.00 Keeshond Dwerg (Reu) 4.52 m/s
23 2233   Knopa (RUS)Natalia Sternberg 32.12 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (-) 4.51 m/s
24 2201   Leila (FIN)Päivi Männistö 32.18 0-0-0 0.00 Västgötaspets (Teef) 4.51 m/s
24 2231   Napoleon (RUS)Darya Ponomareva 32.18 0-0-0 0.00 Keeshond Klein, wit (Reu) 4.51 m/s
26 2012   Nyo (ITA)Ivana Sipalova 32.22 0-0-0 0.00 Jack Russell Terriër (-) 4.50 m/s
27 2022   Blade (CHE)Dania Ehrsam 32.27 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.49 m/s
27 2092   Vinnie (CZE)Monika M Saling 32.27 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.49 m/s
29 2051   Quickly (LVA)Svetlana Kreslina 32.45 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.47 m/s
30 2021   Q (CHE)Nadine Hunsperger 32.60 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (-) 4.45 m/s
31 2072   Alina (AUT)Lukas Aigner 32.67 0-0-0 0.00 Border Terriër (-) 4.44 m/s
32 2011   Exordium Bigsexy-N (ITA)Diego Picardo 32.82 0-0-0 0.00 Poedel, Dwerg, abrikoos/grijs (-) 4.42 m/s
33 2102   Cikk-Cakk (HUN)Rita Papp 32.90 0-0-0 0.00 Duitse Dwergpinscher (Reu) 4.41 m/s
34 2141   Dart (CAN)Seanna O'Neill 32.96 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.40 m/s
35 2253   Vibe (ZAF)Lloyd Bristow 33.13 0-0-0 0.00 Poedel, Toy (Reu) 4.38 m/s
36 2071   Diesel (AUT)Anita Leidenfrost 33.92 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (-) 4.27 m/s
37 2173   Ina (SWE)Patrik Rosendal 33.99 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.27 m/s
38 2142   Briggs (CAN)Cathy Taylor 34.08 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.25 m/s
39 2251   Ricki (ZAF)Gail Kilian 34.66 0-0-0 0.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.18 m/s
40 2193   Hime (JPN)Kei Ohashi 35.90 0-0-0 0.00 Jack Russell Terriër (-) 4.04 m/s
41 2121   Buddy (LUX)Patrick Krier 37.11 0-0-0 0.11 Shetland Sheepdog (-) 3.91 m/s
42 2203   Kerttu (FIN)Carolina Pellikka 29.54 0-0-1 5.00 Shetland Sheepdog (-) 4.91 m/s
43 2243   Gismo (ESP)Javier Alvarez Plaza 29.81 0-0-1 5.00 Épagneul Nain Continental Papillon (Reu) 4.86 m/s
44 2042   Yoline (BEL)Ides van Heghe 30.62 0-0-1 5.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.74 m/s
45 2063   Candy (BRA)Katiia Cilene da Silva 31.00 0-0-1 5.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.68 m/s
46 2133   Yade (NLD)Marc Valk 33.05 1-0-0 5.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.39 m/s
47 2091   Aninka (CZE)Jitka Klozova 33.54 0-0-1 5.00 Dwergschnauzer, zwart (-) 4.32 m/s
48 2212   Indiana (GBR)Nicola Garrett 34.09 1-0-0 5.00 Shetland Sheepdog (Reu) 4.25 m/s
49 2083   Tequila (NOR)Elizabeth Wilhelmsen 34.73 0-0-1 5.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.18 m/s
50 2082   Lucky (NOR)Aileen Strøm 35.16 0-0-1 5.00 Australische Silky Terriër (Reu) 4.12 m/s
51 2033   Melisa (POL)Anna Makosz 35.21 1-0-0 5.00 Chinese Gekuifde Naakthond (Teef) 4.12 m/s
52 2163   Wonder Babe Of Happytails (EST)Tiina Jürlo 35.59 0-0-1 5.00 Welsh Terriër (-) 4.07 m/s
52 2182   Isis (SVK)Zuzana Vetráková 35.59 1-0-0 5.00 Parson Russell Terriër (Teef) 4.07 m/s
54 2001   Always Suger (DEU)Uschi Sattler 36.07 1-0-0 5.00 Parson Russell Terriër (Teef) 4.02 m/s
55 2213   Nutmeg (GBR)Rachel Mowbray 36.15 0-0-1 5.00 Border Terriër (Teef) 4.01 m/s
56 2031   Pipi (POL)Iwona Kalisz 37.59 1-0-0 5.59 Parson Russell Terriër (-) 3.86 m/s
57 2172   Maja (SWE)Eva Leandersson 35.84 0-0-2 10.00 Shetland Sheepdog (Teef) 4.05 m/s
58 2093   Quido (CZE)Veronika Krcmarová 36.36 0-0-2 10.00 Parson Russell Terriër (Reu) 3.99 m/s
59 2013   Patch (ITA)Silvia Solerio Elisa 37.56 1-0-1 10.56 Jack Russell Terriër (-) 3.86 m/s
60 2152   Emsi (DNK)Jesper Kjær 38.42 2-0-0 11.42 Shetland Sheepdog (-) 3.77 m/s
61 2183   April (SVK)Pavol Vakonic 39.06 0-0-2 12.06 Épagneul Nain Continental Papillon (-) 3.71 m/s
62 2122   Vloh (LUX)Fabienne Thines 40.76 2-0-0 13.76 Shetland Sheepdog (Teef) 3.56 m/s
2032   Sunday (POL)Olga Kwiecien-Maniewska --- Disk Engelse Cocker Spaniel (-)
2041   Cali (BEL)Ronald Vlemincx --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
2043   Gienah (BEL)Katleen de Gussem --- Disk Shetland Sheepdog (Teef)
2052   Reila (LVA)Ruta Garda --- Disk Shetland Sheepdog (-)
2061   Skipper (BRA)Alexander Schcolnik --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
2081   Taco (NOR)Stine Henriksen --- Disk Shetland Sheepdog (-)
2103   Pimpa (HUN)Csilla Tóth --- Disk Cavalier King Charles Spaniël (Reu)
2123   Fée (LUX)Mireille Oé --- Disk Shetland Sheepdog (Teef)
2132   Willow (NLD)Ietje Postma-Elgersma --- Disk Épagneul Nain Continental Papillon (Teef)
2153   Unique (DNK)Susanne Prier Hansen --- Disk Shetland Sheepdog (Reu)
2161   Lexi (EST)Kristi Vaidla --- Disk Jack Russell Terriër (Teef)
2162   Brenoli Snap Shekatti (EST)Ede Brand --- Disk Duitse Dwergpinscher (-)
2181   Dashka (SVK)Helena Potfajova --- Disk Foxterriër (draadhaar) (-)
2192   Hooko (JPN)Eiko Hatakeyama --- Disk Poedel, Dwerg, abrikoos/grijs (-)
2222   Katka (SVN)Daša Zakotnik --- Disk Poedel, Dwerg, zwart/bruin/wit (Teef)
2241   Rita (ESP)Silvia Bescos Miralles --- Disk Jack Russell Terriër (-)
2252   Scooby (ZAF)Gabriela Frey --- Disk Poedel, Toy (Teef)
2262   Wave (USA)Marcy Mantell --- Disk Shetland Sheepdog (Teef)
2263   Kelsi (USA)Dee Anna Gamel --- Disk Shetland Sheepdog (Teef)
Powered by Agility Pro® v2.00 ©www.LHBsystems.nl  -- 5990 user(s) online --