Behaalde resultaten voor 302732
Sharon Broeders met Filan
Fire Dancer from Marmorea's Shelter
Shetland Sheepdog (Reu), 28-09-1998 Deze pagina is 5651 keer bekeken sinds 31-3-2013 07:07
Datum Vereniging Wedstrijd Groep VP U/P JP U/P
Handler: Sharon Broeders
22-08-10 KC Arnhem e.o. B2/C Selectie C Medium 3e 9e
03-07-10 HSV Amersfoort B2/C Selectie C Medium 6e 15e
26-06-10 KNK Cynophilia NK C Medium 6e 29e
12-06-10 KC Delft e.o. B2/C Selectie C Medium 16e 10e
06-06-10 KC Zeeland B2/C Selectie C Medium 16e 8e
16-05-10 Limburgse Agility Kampioenschapwedstrijden B2/C Selectie C Medium 19e 15e
25-04-10 KC Uden e.o. B2-C Selectie C Medium 22e 9e
11-04-10 HSV de Vrije Sprong B2/C Selectie C Medium 3e 1e P 19e
05-04-10 KNK Cynophilia European Open Selectie Medium 3e 6e
16-01-10 KNK Cynophilia Benelux Trophy C Medium - -
31-10-09 Trust De Grote Prijs van het Zuiden Medium 21e DQ
17-10-09 KNK Cynophilia Cynophilia Masters Medium 5e DQ
03-10-09 KC Culemborg e.o. B2/C Selectie C Medium 1e 4e P 4e
19-09-09 FCI FCI-WM (Austria) Teams Medium DQ DQ
18-09-09 FCI FCI-WM (Austria) Medium 37e 31e
05-07-09 KC Rotterdam B2/C Selectie C Medium DQ 22e
27-06-09 KNK Cynophilia NK Medium 6e 16e
14-06-09 KC Delft e.o. B2/C Selectie C Medium 33e DQ
07-06-09 KC Canida Venlo e.o. B2/C Selectie C Medium 3e 3e P* 5e
21-05-09 Maurikse HSV Teamwedstrijd Medium - -
16-05-09 HSC de Pijnhorst B2/C Selectie C Medium DQ 28e
13-04-09 KNK Cynophilia Selectie EO Medium - -
11-04-09 KC Scheldezoom B2/C Selectie C Medium DQ 3e 2e P
28-03-09 Zeeuws Vlaamse KC B2/C Selectie C Medium 2e 1e P 5e
14-03-09 KNK Cynophilia WK-Selectie C Medium 11e 3e
15-02-09 KNK Cynophilia WK-Selectie C Medium 1e 2e
01-02-09 Tunmatis indoor Indoor Teamwedstrijd Medium - -
01-11-08 Trust De Grote Prijs van het Zuiden Medium 4e 13e
18-10-08 KNK Cynophilia Cynophilia Masters Medium 1e 3e
05-10-08 KC Culemborg e.o. B2/C Selectie (10) C Medium 9e 6e
26-09-08 FCI World Championship FCI WC Agility 2008 Helsinki (Finland) Medium DQ DQ
14-09-08 KC de Kempen B2/C Selectie (9) C Medium DQ 26e
24-08-08 KNK Cynophilia Teamwedstrijd Medium Teams 12e 3e
06-07-08 KC Rotterdam B2/C Selectie (7) C Medium 1e 6e P 5e
28-06-08 KNK Cynophilia - Nederlands Kampioenschap NK 2008 Medium DQ 3e 5e P
21-06-08 KC West Friesland B2/C Selectie (6) C Medium DQ 6e
08-06-08 KC Canida Venlo e.o. B2/C Selectie (5) C Medium DQ 2e 4e P
03-05-08 KC Hoogeveen e.o. B2/C Selectie (4) C Medium DQ 2e 3e P*
01-05-08 Maurikse HSV Teamwedstrijd MHSV Medium 11e 3e
26-04-08 HSC de Pijnhorst B2/C Selectie (3) C Medium 25e 4e
13-04-08 HSV de Vrije Sprong B2/C Selectie (2) C Medium 1e 2e P 4e
05-04-08 Zeeuws Vlaamse KC B2/C Selectie (1) C Medium 2e 1e P 8e
16-03-08 Ned. Sheltie vereniging Ned. Sheltie Vereniging Open Medium 8e 3e
10-11-07 Trust 7e Grote Prijs van het Zuiden Medium 2e 6e
13-10-07 KNK Cynophilia Cynophilia Masters Medium 8e DQ
07-10-07 KC Culemborg e.o. B2/C selectie (11) C Medium 16e 3e 7e P
28-09-07 FCI World Championship FCI WC Agility 2007 Hamar (Norway) Medium - -
16-09-07 KC de Kempen B2/C Selectie (10) C Medium 12e 1e 6e P
01-09-07 KC Zoys B2/C Selectie (9) C Medium DQ DQ
26-08-07 KNK Cynophilia Teamwedstrijd Medium 4e 2e
23-06-07 KNK Cynophilia Nederlands Kampioenschap Medium 1e 4e
10-06-07 KC Zeeland B2/C Selectie (7) C Medium 15e 1e 5e P
02-06-07 KC Delft e.o. B2/C Selectie (6) C Medium 6e 3e 4e P
20-05-07 KC Uden e.o. B2/C Selectie (5) C Medium DQ DQ
17-05-07 Maurikse HSV Teamwedstrijd Medium 9e 1e
06-05-07 HSC de Pijnhorst B2/C Selectie (4) C Medium 10e 3e 3e P*
28-04-07 Zeeuws Vlaamse KC B2/C Selectie (3) C Medium DQ 1e 2e P
15-04-07 HSV de Vrije Sprong B2/C Selectie (2) C Medium 16e 4e
08-04-07 HSV Spiering Springers A + Open + Vet Open Medium DQ DQ
31-03-07 KC Scheldezoom B2/C Selectie (1) C Medium 2e 1e P 16e
11-11-06 Trust 6e Grote Prijs van het Zuiden Medium 1e 6e
29-10-06 Ned. Sheltie vereniging 3e Int. Sheltie wedstrijd Team DQ DQ
28-10-06 Ned. Sheltie vereniging 3e Int. Sheltie wedstrijd 2/3 gr. Medium 14e DQ
14-10-06 KNK Cynophilia Eindwedstrijd Medium 3e 3e
06-10-06 FCI World Championship FCI WC Agility 2006 Basel (Switzerland) Medium 13e 18e
10-09-06 KC Scheldezoom B2/C Selectie (9) C Medium DQ 1e
27-08-06 KNK Cynophilia Teamwedstrijd Marian Tittel Medium DQ 13e
19-08-06 KC Gooi & Eemland B2/C Selectie (8) C Medium 17e 15e
15-07-06 KC West Friesland B2/C Selectie (7) C Medium DQ 1e
24-06-06 KNK Cynophilia Nederlands Kampioenschap Medium DQ 1e
18-06-06 KC Pampus B2/C Selectie (6) C Medium 1e 1e
27-05-06 KC Canida Venlo e.o. B2/C Selectie (5) C Medium DQ 3e
25-05-06 Maurikse HSV Teamwedstrijd Medium 16e 2e
14-05-06 KC Culemborg e.o. B2/C Selectie (4) C Medium DQ DQ
06-05-06 KC Rotterdam B2/C Selectie (3) C Medium 8e 1e
23-04-06 KC Amsterdam B2/C Selectie (2) C Medium 9e DQ
08-04-06 Zeeuws Vlaamse KC B2/C Selectie (1) C Medium 14e 1e
04-12-05 KNK Cynophilia Winner 2005 Medium DQ 2e
26-11-05 Trust Grote Prijs van het Zuiden Medium DQ DQ
15-10-05 KNK Cynophilia Eindwedstrijd 2005 Medium DQ 2e
08-10-05 Zeeuws Vlaamse KC Selectie B2/C (9) C Medium 20e DQ
22-09-05 FCI World Championship FCI WC Agility 2005 Valladolid (Spain) Medium 5e 40e
17-09-05 KC de Kempen Selectie B2/C (8) C Medium 23e 2e
03-09-05 KC Zoys Selectie B2/C (7) C Medium DQ 1e
28-08-05 KNK Cynophilia Cyno Teamwedstrijd Medium 10e DQ
16-07-05 KNK Cynophilia Selectiewedstrijd WK Medium - -
25-06-05 KNK Cynophilia NK 2005 Medium DQ 1e
11-06-05 KC Zeeland Selectie B2/C (5) C Medium 20e 1e
28-05-05 HSV W.I.K. Selectie B2/C (4) C Medium DQ 21e
21-05-05 KC Hoeksche Waard Selectie B2/C (3) C Medium DQ 24e
05-05-05 Maurikse HSV Teamwedstrijd Teams Medium 9e 1e
01-05-05 HSC de Pijnhorst Selectie B2/C (2) C Medium 1e 27e
17-04-05 HSV de Vrije Sprong Selectie B2/C (1) C Medium DQ DQ
27-02-05 HSV Spiering Springers Indoor 3e Gr. Medium DQ 3e
20-11-04 Trust De Grote Prijs van het Zuiden Medium DQ 1e
30-10-04 Ned. Sheltie vereniging Int. Agility Wedstrijd CACIAg CACIAg Medium DQ 16e
18-09-04 KC Oss e.o. Selectie B2/C (10) C Medium 15e 15e
11-09-04 KC Scheldezoom Selectie B2/C (9) C Medium 10e 1e
29-08-04 KNK Cynophilia Teamwedstrijd Team Medium 9e 12e
22-08-04 KC Gooi & Eemland Selectie B2/C (8) C Medium 16e DQ
10-07-04 B.V. Breda Selectie B2/C (7) C Medium 12e DQ
26-06-04 KNK Cynophilia Nederlands Kampioenschap NK Medium 31e 26e
20-06-04 KC Pampus Selectie B2/C (6) C Medium 15e 2e
13-06-04 KC Delft e.o. Selectie B2/C (5) C Medium 29e 33e
30-05-04 KC Canida Venlo e.o. Selectie B2/C (4) C Medium DQ 2e
20-05-04 Maurikse HSV Teamwedstrijd MHSV Team Medium 7e DQ
08-05-04 KC Uden e.o. Selectie B2/C (3) C Medium 24e 31e
24-04-04 HSV W.I.K. Selectie B2/C (2) C Medium DQ 4e
11-04-04 KV Land van Cuijk Selectie B2/C (1) C Medium 1e DQ
13-03-04 KC Scheldezoom Manege 3e Gr. Medium 3e 1e
29-02-04 HSV Spiering Springers Indoor 3e Gr Medium DQ 4e
06-12-03 KNK Cynophilia WINNER 2003 CACIAg Medium 9e -
15-11-03 Trust Grote Prijs van het Zuiden Medium 10e 2e
21-09-03 KC de Kempen Selectie B2/C (11) C Medium 9e DQ
06-09-03 KC Zoys Selectie B2/C (10) C Medium 15e 2e
30-08-03 HSV W.I.K. Selectie B2/C (9) C Medium - -
10-08-03 KC Arnhem e.o. Selectie B2/C (8) C Medium 14e 1e
13-07-03 B.V. Breda Selectie B1 (8) Open Medium DQ 2e
06-07-03 KC Hoeksche Waard Selectie B2/C (7) C Medium 3e 3e
28-06-03 KNK Cynophilia Nederlands Kampioenschap C Medium 24e 2e
15-06-03 KC Zeeland Selectie B2/C (6) C Medium 19e DQ
01-06-03 KC Dordrecht e.o. Selectie B2/C (5) C Medium DQ 2e
18-05-03 KC Delft e.o. Selectie B2/C (4) C Medium 20e 5e
03-05-03 KC Amsterdam Selectie B2/C (3) C Medium 3e 21e
27-04-03 HSV de Vrije Sprong Selectie B2/C (2) C Medium 7e 23e
06-04-03 Zeeuws Vlaamse KC Selectie B2/C (1) C Medium 9e 1e
22-03-03 KC Scheldezoom Open 3e Graad Medium DQ 5e
15-03-03 Ned. Sheltie vereniging B/C (CACag), A, Veteranen open medium DQ 8e
16-02-03 HSV Spiering Springers Open 3e Graad Medium 9e DQ
30-11-02 Trust Teamwedstrijd Medium 14e 6e
29-09-02 Zeeuws Vlaamse KC B2/C Selectie (11) B2 Medium DQ 1e
15-09-02 KC Pampus B2/C Selectie (10) B2 Medium 6e 3e
07-09-02 KC Scheldezoom B2/C Selectie (9) B2 Medium 9e DQ
17-08-02 KC Gooi & Eemland B2/C Selectie (8) B2 Medium 7e 1e
06-07-02 KNK Cynophilia World Winner Medium [Sa] 3e 4e
30-06-02 KC Zeeland B2/C Selectie (7) B2 Medium 14e 2e
09-06-02 KC Culemborg e.o. B2/C Selectie (6) B2 Medium 13e DQ
26-05-02 KC Uden e.o. B2/C Selectie (5) B2 Medium 14e 11e
12-05-02 KC Delft e.o. B2/C Selectie (4) B2 Medium DQ 8e
28-04-02 HSV de Vrije Sprong B2/C Selectie (3) B2 Medium 9e DQ
14-04-02 KV Land van Cuijk B2/C Selectie (2) B2 Medium 17e 11e
30-03-02 HSV W.I.K. B2/C Selectie (1) B2 Medium 6e 11e
16-03-02 KC Scheldezoom Manege wedstrijd 3e Graad Medium DQ 3e
17-02-02 HSV Spiering Springers Indoor 2002 3e Graad Medium DQ DQ
25-11-01 Trust De grote prijs van het Zuiden A / B1 Medium DQ 1e
18-03-00 KC Scheldezoom Indoor 2000 A1 Mini DQ DQ
Powered by Agility Pro® v2.00 ©www.LHBsystems.nl  -- 485 user(s) online --