Behaalde resultaten voor 346463
Werner Rosseau met Blizzard
Blizzard from a Beloved Home
Shetland Sheepdog (Reu), 18-01-2003 Deze pagina is 4329 keer bekeken sinds 31-3-2013 07:08
Datum Vereniging Wedstrijd Groep VP U/P JP U/P
Handler: Werner Rosseau
17-05-12 Maurikse HSV Team Open Medium - -
18-09-11 Zeeuws Vlaamse KC B2/C-Selectie C Medium 16e 9e
04-06-11 Limburgse Agility Kampioenschapwedstrijden B2/C Selectie C Medium - -
02-06-11 Maurikse HSV MHSV Teamwedstrijd Medium 33e 21e
08-05-11 KNK Cynophilia WK-Selectie Medium 7e DQ
02-04-11 KNK Cynophilia WK-Selectie Medium DQ 5e
05-02-11 Tunmatis indoor Tunmatis Indoor Teamwedstrijd Open 38e 17e
14-11-10 Tunmatis indoor Tunmatis Indoor Open Klasse DQ DQ
16-10-10 KNK Cynophilia Cynophilia Masters Medium DQ DQ
29-08-10 KNK Cynophilia Marian Tittel Bokaal - Teamwedstrijd Medium 2e 14e
26-06-10 KNK Cynophilia NK C Medium DQ 25e
06-06-10 KC Zeeland B2/C Selectie C Medium 2e 3e P* 18e
16-05-10 Limburgse Agility Kampioenschapwedstrijden B2/C Selectie C Medium 24e 1e 2e P
25-04-10 KC Uden e.o. B2-C Selectie C Medium DQ DQ
11-04-10 HSV de Vrije Sprong B2/C Selectie C Medium 14e 3e 1e P
27-03-10 Zeeuws Vlaamse KC B2/C Selectie C Medium DQ 12e
20-03-10 KNK Cynophilia WK selectie C Medium - -
Handler: Monique Westerwijk
31-10-09 Trust De Grote Prijs van het Zuiden Medium - -
Handler: Werner Rosseau
17-10-09 KNK Cynophilia Cynophilia Masters Medium - -
03-10-09 KC Culemborg e.o. B2/C Selectie C Medium DQ 22e
19-09-09 FCI FCI-WM (Austria) Teams Medium 61e 25e
18-09-09 FCI FCI-WM (Austria) Medium 29e DQ
05-09-09 KC Zoys B2/C Selectie C Medium DQ 10e
16-08-09 KC Gooi & Eemland B2/C Selectie C Medium 9e 2e 2e P
05-07-09 KC Rotterdam B2/C Selectie C Medium - -
27-06-09 KNK Cynophilia NK Medium DQ 2e
21-05-09 Maurikse HSV Teamwedstrijd Medium - -
16-05-09 HSC de Pijnhorst B2/C Selectie C Medium DQ 26e
13-04-09 KNK Cynophilia Selectie EO Medium - -
11-04-09 KC Scheldezoom B2/C Selectie C Medium DQ DQ
28-03-09 Zeeuws Vlaamse KC B2/C Selectie C Medium DQ 1e 1e P
14-03-09 KNK Cynophilia WK-Selectie C Medium DQ 10e
15-02-09 KNK Cynophilia WK-Selectie C Medium DQ DQ
Handler: Fen v.d. Kruit
01-11-08 Trust De Grote Prijs van het Zuiden Medium 7e 14e
Handler: Werner Rosseau
18-10-08 KNK Cynophilia Cynophilia Masters Medium 8e 2e
05-10-08 KC Culemborg e.o. B2/C Selectie (10) C Medium - -
26-09-08 FCI World Championship FCI WC Agility 2008 Helsinki (Finland) Medium DQ 4e
14-09-08 KC de Kempen B2/C Selectie (9) C Medium DQ 1e 7e P
24-08-08 KNK Cynophilia Teamwedstrijd Medium Teams 1e 8e
06-07-08 KC Rotterdam B2/C Selectie (7) C Medium 16e DQ
28-06-08 KNK Cynophilia - Nederlands Kampioenschap NK 2008 Medium 16e 2e 6e P
21-06-08 KC West Friesland B2/C Selectie (6) C Medium 14e 3e 5e P
08-06-08 KC Canida Venlo e.o. B2/C Selectie (5) C Medium 9e DQ
03-05-08 KC Hoogeveen e.o. B2/C Selectie (4) C Medium 1e 4e P* 18e
26-04-08 HSC de Pijnhorst B2/C Selectie (3) C Medium 20e 1e 3e P
13-04-08 HSV de Vrije Sprong B2/C Selectie (2) C Medium DQ 1e 2e P
05-04-08 Zeeuws Vlaamse KC B2/C Selectie (1) C Medium DQ 3e 1e P
13-10-07 KNK Cynophilia Cynophilia Masters Medium 6e 5e
07-10-07 KC Culemborg e.o. B2/C selectie (11) C Medium - -
16-09-07 KC de Kempen B2/C Selectie (10) C Medium DQ 18e
01-09-07 KC Zoys B2/C Selectie (9) C Medium - -
12-08-07 KC Arnhem e.o. B2/C Selectie (8) C Medium - -
23-06-07 KNK Cynophilia Nederlands Kampioenschap Medium DQ 25e
10-06-07 KC Zeeland B2/C Selectie (7) C Medium 14e 10e
02-06-07 KC Delft e.o. B2/C Selectie (6) C Medium 14e DQ
20-05-07 KC Uden e.o. B2/C Selectie (5) C Medium DQ 1e 2e P
06-05-07 HSC de Pijnhorst B2/C Selectie (4) C Medium 19e DQ
28-04-07 Zeeuws Vlaamse KC B2/C Selectie (3) C Medium 3e 2e 1e P
15-04-07 HSV de Vrije Sprong B2/C Selectie (2) C Medium 20e 17e
31-03-07 KC Scheldezoom B2/C Selectie (1) C Medium 21e DQ
11-11-06 Trust 6e Grote Prijs van het Zuiden Medium 4e 1e
11-11-06 Trust 6e Grote Prijs van het Zuiden Medium - -
29-10-06 Ned. Sheltie vereniging 3e Int. Sheltie wedstrijd Team 29e 19e
28-10-06 Ned. Sheltie vereniging 3e Int. Sheltie wedstrijd 2/3 gr. Medium DQ 14e
14-10-06 KNK Cynophilia Eindwedstrijd Medium 15e 2e
30-09-06 HSV W.I.K. B1 Selectie (9) B1 Medium 1e 5e P* 23e
12-08-06 KC Arnhem e.o. B1 Selectie (6) B1 Medium 21e 2e 4e P
02-07-06 B.V. Breda B1 Selectie (5) B1 Medium 28e 14e
10-06-06 KC Zeeland B1 Selectie (4) B1 Medium DQ 1e 3e P
30-04-06 HSC de Pijnhorst B1 Selectie (2) B1 Medium 19e 1e 2e P
16-04-06 HSV de Vrije Sprong B1 Selectie (1) B1 Medium DQ 1e 1e P
08-04-06 Zeeuws Vlaamse KC B2/C Selectie (1) Open Medium 3e 1e
05-03-06 HSV Spiering Springers Manegewedstrijd 2e Gr. Medium DQ 2e
26-11-05 Trust Grote Prijs van het Zuiden Medium 15e 1e
16-10-05 Dogwood Agility Dogwood Agility A Medium 8e 5e
09-10-05 Zeeuws Vlaamse KC Selectie B2/C (9) A Medium DQ 1e 5e U
01-10-05 KC Rotterdam Selectie B1 (10) A Medium 6e 1e 4e U
17-09-05 KC de Kempen Selectie B2/C (8) A Medium 4e 1e 3e U*
28-08-05 KNK Cynophilia Cyno Teamwedstrijd Medium 14e 6e
02-07-05 KC Culemborg e.o. Selectie B1 (7) A Medium 10e DQ
04-06-05 KC Zaanstreek IJmond e.o. A-Avondwedstrijd A Medium 4e 5e
04-06-05 KC Uden e.o. Selectie B1 (5) A Medium [Za] DQ 3e
16-05-05 Utrechtse Rashonden Vereniging A+Veteranen A Medium 11e 5e
15-05-05 KC Pampus Selectie B1 (4) A Medium DQ 5e
14-05-05 HDG Zoete Lieve A-Wedstrijd A Medium 1e 2e U 5e
05-05-05 Maurikse HSV Teamwedstrijd Teams Medium 8e DQ
17-04-05 HSV de Vrije Sprong Selectie B2/C (1) A Medium 9e DQ
10-04-05 Zeeuws Vlaamse KC Selectie B1 (1) A Medium 3e 4e
02-04-05 KC Scheldezoom A + Open A Medium 4e DQ
26-02-05 HSV Spiering Springers Indoor A Medium 3e 1e 1e U
05-02-05 HSC de Pijnhorst HSC De Pijnhorst A Medium 5e 8e
04-12-04 HSC de Pijnhorst HSC de Pijnhorst A Medium DQ 1e
20-11-04 Trust De Grote Prijs van het Zuiden Medium DQ 15e
30-10-04 Ned. Sheltie vereniging Int. Agility Wedstrijd CACIAg 1e Gr. Medium 3e 4e
Powered by Agility Pro® v2.00 ©www.LHBsystems.nl  -- 564 user(s) online --