Behaalde resultaten voor 350175
Henk Postma met AC/DC
Beauty Power Dogs Fausto-Bandit
Épagneul Nain Continental Papillon (Reu), 17-11-2003 Deze pagina is 4510 keer bekeken sinds 29-3-2013 07:37
Datum Vereniging Wedstrijd Groep VP U/P JP U/P
Handler: Henk Postma
23-06-13 KNK Cynophilia - Nederlands Kampioenschap Nederlands Kampioenschap Medium 4e 2e
22-06-13 KNK Cynophilia Team-Agility 2013 Team DQ 35e
22-06-13 KNK Cynophilia - Nederlands Kampioenschap Nederlands Kampioenschap Medium-Pre 1e DQ
15-06-13 Agility Friends Agility Friends C Medium 9e DQ
08-06-13 KC Uden e.o. KC Uden e.o. C Medium 1e 6e P 5e
26-05-13 KC Hoogeveen e.o. KC Hoogeveen e.o. C Medium 1e 5e P 6e
18-05-13 KC Zaanstreek IJmond e.o. KC Zaanstreek IJmond e.o. C Medium 2e 3e P* 1e 4e P
12-05-13 KC Amsterdam KC Amsterdam C Medium 4e 1e 2e P
27-04-13 KC Assen e.o. KC Assen e.o. C Medium - -
13-04-13 KC Zoys KC Zoys C Medium 8e 1e 1e P
01-04-13 KNK Cynophilia European Open Selectie Medium 3e DQ
30-03-13 Dogwood Agility Dogwood Agility C Medium DQ 4e
16-03-13 Agility Friends Agility Friends Open Medium - DQ
14-10-12 KNK Cynophilia Masters Medium DQ DQ
05-10-12 FCI World Championship WC Agility Liberec Medium 19e 18e
30-09-12 Zeeuws Vlaamse KC C Medium DQ 6e
22-09-12 KC Scheldezoom C Medium DQ 1e 6e P
09-09-12 KC de Kempen C Medium 1e 5e P DQ
25-08-12 H.S.V. Waddinxveen A Large - B1 m/s - C m/s C Medium 1e 4e P* DQ
23-06-12 KNK Cynophilia - Nederlands Kampioenschap NK Medium 6e 1e
10-06-12 KC Delft e.o. C Medium DQ 2e 3e P
26-05-12 KC Hoogeveen e.o. C Medium DQ 3e 2e P
13-05-12 KNK Cynophilia WK-Sel 3 Medium DQ 3e
30-04-12 KC Assen e.o. C Medium DQ 1e 1e P
14-04-12 KNK Cynophilia WK-Sel 2 Medium DQ 2e
09-04-12 KNK Cynophilia EO-Sel Open Medium 10e 2e
31-03-12 KC Zoys C Medium - -
25-03-12 KNK Cynophilia WK-Sel 1 Medium 3e 3e
01-10-11 KC Culemborg e.o. B2/C Selectie C Medium 2e 12e
18-09-11 Zeeuws Vlaamse KC B2/C-Selectie C Medium - -
27-08-11 KC Zaanstreek IJmond e.o. B2/C Selectie C Medium 1e 5e P 1e 6e P
14-08-11 KC Gooi & Eemland B2/C Selectie C Medium 1e 4e P 14e
02-07-11 KC Culemborg e.o. C m/s Selectie C Medium 2e 2e P 2e 3e P*
25-06-11 KNK Cynophilia - Nederlands Kampioenschap Nederlands Kampioenschap Medium 1e 2e
19-06-11 De Nevelhorst C-Selectie C Medium DQ 1e 1e P
25-04-11 KNK Cynophilia EO Selectie Medium - -
24-04-11 KC Noordoost Polder C s/m Selectie + A C Medium - -
09-04-11 HSV de Vrije Sprong B2/C Selectie C Medium - -
02-04-11 KNK Cynophilia WK-Selectie Medium DQ 2e
18-09-10 HSV W.I.K. B2/C Selectie C Medium DQ 1e 0e P
29-08-10 KNK Cynophilia Marian Tittel Bokaal - Teamwedstrijd Medium - -
22-08-10 KC Arnhem e.o. B2/C Selectie C Medium 1e 6e P 1e 7e P
22-08-10 KC Arnhem e.o. B2/C Selectie Grote Prijs van de stad Arnhem 2e -
03-07-10 HSV Amersfoort B2/C Selectie C Medium 1e 5e P DQ
26-06-10 KNK Cynophilia NK C Medium 1e 2e
12-06-10 KC Delft e.o. B2/C Selectie C Medium 13e 2e 4e P
06-06-10 KC Zeeland B2/C Selectie C Medium 1e 2e P 1e 3e P*
30-05-10 KC Hoogeveen e.o. B2/C Selectie C Medium DQ DQ
16-05-10 Limburgse Agility Kampioenschapwedstrijden B2/C Selectie C Medium DQ DQ
25-04-10 KC Uden e.o. B2-C Selectie C Medium DQ 1e 1e P
11-04-10 HSV de Vrije Sprong B2/C Selectie C Medium 10e DQ
05-04-10 KNK Cynophilia European Open Selectie Medium 1e DQ
27-03-10 Zeeuws Vlaamse KC B2/C Selectie C Medium DQ 14e
20-03-10 KNK Cynophilia WK selectie C Medium - -
17-10-09 KNK Cynophilia Cynophilia Masters Medium DQ 2e
03-10-09 KC Culemborg e.o. B2/C Selectie C Medium 9e DQ
19-09-09 FCI FCI-WM (Austria) Teams Medium DQ DQ
18-09-09 FCI FCI-WM (Austria) Medium DQ 26e
16-08-09 KC Gooi & Eemland B2/C Selectie C Medium DQ DQ
05-07-09 KC Rotterdam B2/C Selectie C Medium DQ 1e 7e P
27-06-09 KNK Cynophilia NK Medium DQ 1e
14-06-09 KC Delft e.o. B2/C Selectie C Medium 1e 5e P 2e 6e P
07-06-09 KC Canida Venlo e.o. B2/C Selectie C Medium DQ 1e 4e P
16-05-09 HSC de Pijnhorst B2/C Selectie C Medium 16e 4e
13-04-09 KNK Cynophilia Selectie EO Medium - -
11-04-09 KC Scheldezoom B2/C Selectie C Medium 1e 2e P 1e 3e P*
28-03-09 Zeeuws Vlaamse KC B2/C Selectie C Medium 1e 1e P DQ
14-03-09 KNK Cynophilia WK-Selectie C Medium 1e 1e
15-02-09 KNK Cynophilia WK-Selectie C Medium DQ DQ
18-10-08 KNK Cynophilia Cynophilia Masters Medium - DQ
14-09-08 KC de Kempen B2/C Selectie (9) C Medium DQ 13e
06-07-08 KC Rotterdam B2/C Selectie (7) C Medium 14e 1e 8e P
28-06-08 KNK Cynophilia - Nederlands Kampioenschap NK 2008 Medium DQ DQ
21-06-08 KC West Friesland B2/C Selectie (6) C Medium 1e 6e P 1e 7e P
08-06-08 KC Canida Venlo e.o. B2/C Selectie (5) C Medium DQ DQ
03-05-08 KC Hoogeveen e.o. B2/C Selectie (4) C Medium 2e 5e P DQ
26-04-08 HSC de Pijnhorst B2/C Selectie (3) C Medium 13e 2e 4e P
13-04-08 HSV de Vrije Sprong B2/C Selectie (2) C Medium 2e 2e P 2e 3e P*
05-04-08 Zeeuws Vlaamse KC B2/C Selectie (1) C Medium 26e 1e 1e P
23-03-08 HSV Spiering Springers A + Open Open Medium - -
13-10-07 KNK Cynophilia Cynophilia Masters Medium DQ 10e
07-10-07 KC Culemborg e.o. B2/C selectie (11) C Medium 15e 1e 8e P
28-09-07 FCI World Championship FCI WC Agility 2007 Hamar (Norway) Medium 8e 29e
16-09-07 KC de Kempen B2/C Selectie (10) C Medium DQ DQ
26-08-07 KNK Cynophilia Teamwedstrijd Medium DQ DQ
12-08-07 KC Arnhem e.o. B2/C Selectie (8) C Medium DQ 1e 7e P
12-08-07 KC Arnhem e.o. B2/C Selectie (8) Grote Prijs van de Stad Arnhem 3e -
23-06-07 KNK Cynophilia Nederlands Kampioenschap Medium DQ 1e
20-05-07 KC Uden e.o. B2/C Selectie (5) C Medium 1e 6e P 9e
06-05-07 HSC de Pijnhorst B2/C Selectie (4) C Medium 2e 5e P DQ
28-04-07 Zeeuws Vlaamse KC B2/C Selectie (3) C Medium DQ DQ
15-04-07 HSV de Vrije Sprong B2/C Selectie (2) C Medium 1e 3e P* 2e 4e P
31-03-07 KC Scheldezoom B2/C Selectie (1) C Medium 3e 1e P 1e 2e P
Handler: Ietje Postma-Elgersma
25-11-06 KNK Cynophilia Winner 2006 Medium 4e 1e
14-10-06 KNK Cynophilia Eindwedstrijd Medium 10e DQ
10-09-06 KC Scheldezoom B2/C Selectie (9) C Medium DQ 19e
24-06-06 KNK Cynophilia Nederlands Kampioenschap Medium DQ 8e
20-05-06 KC Zaanstreek IJmond e.o. B1 Selectie (3) B1 Medium 16e 2e 3e P*
30-04-06 HSC de Pijnhorst B1 Selectie (2) B1 Medium 2e 1e P 3e 2e P
21-08-05 KC Gooi & Eemland Selectie B1 (8) A Medium 1e 2e U DQ
12-06-05 KC West Friesland A+Vet+Open A Medium 2e 1e U 4e
04-06-05 KC Zaanstreek IJmond e.o. A-Avondwedstrijd A Medium 1e 1e U DQ
Powered by Agility Pro® v2.00 ©www.LHBsystems.nl  -- 386 user(s) online --